Při objednávce nad 500 Kč doprava zdarma.

Velká kniha o kávě

690,00  vč. DPH

Skladem

Petra Davies Veselá je mistryní ČR v přípravě kávy, podílí se na mezinárodních soutěžích a vede baristické kurzy (její první Kniha o kávě je v oboru zásadním titulem, kterého se prodalo přes 29 000 ks), rozšířila a aktualizovala svou první úspěšnou Knihu o kávě. Sepsala spoustu nových poznatků a zohledňuje své nové zkušenosti i velký rozkvět kávové kultury. Kniha je určena i těm, kteří svou první Knihu o kávě mají – obsahuje zcela nové fotografie a mnoho nových informací včetně nových receptů kávových nápojů.

Nádherné fotografie Davida Židlického vtáhnou čtenáře do děje. Zavedou je přímo na kávové plantáže, do pražíren či k zajímavým osobnostem z oboru. Kniha seznamuje s řadou nových metod přípravy kávy a receptur, s domácími i profesionálními mlýnky a kávovary a další vybavením. Také v ní najdete i praktické rady jak založit a úspěšně provozovat vlastní podnik.

Několik fotek v této knize je pořízeno zde v Pikole. Je nám ctí, že jsou Petra a Gwilym našimi pravidelnými hosty a kamarády. Na jejich kurzy jezdí pravidelně všichni naši baristé.

ISBN: 978-80-88244-05-9

Formát: 190×270 mm

Vazba: pevná

Fotografie: David Židlický

Počet stran: 320

Kategorie: